V době koronavirové zažívají nebývalý rozmach i 3D tiskárny, protože se jedná o parádní hobby nástroj pro každého i jen trochu kreativnějšího jedince. A v našich končinách o podobné lidi rozhodně není nouze. Pořízení kvalitního kousku navíc už dnes není ničím extra drahým a my pro vás jeden levný model máme i dnes v podobě TWO TREES BLUER ze zásob e-shopu Cafago. Cena je sražena opravdu extrémně nízko a bonusem je pak doručení z německého skladu bez dalších otravných komplikací a nákladů.

TWO TREES BLUER nabízí velmi solidní parametry v kombinaci se slušnou cenu. Získáte s ní třeba maximální tiskovou plochu 235*235*280 mm, inteligentní vyrovnání desky se speciální pružinou, vysokou kvalitu tisku bez přechodových linií, dvojici turbo větráků, velmi tichý provoz, kovovou trysku, 3.5-palcový HD dotykový displej k ovládání, funkci navázání tisku, automatickou detekci tiskové struny a spoustu dalších vychytávek. Tiskárna je dodávána jako DIY (tedy Do It Yourself), ale prvotní složení je pro majitele otázkou chvíle.

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je pak tato výkonná 3D tiskárna momentálně k mání jen za 118.99 euro, což rozhodně není špatná cena. Navíc jde o dostupnost z německého skladu, takže se nebudete muset zaobírat extra poplatky a daněmi, protože je cena konečná. Tak co myslíte, nastal čas probudit v sobě kreativce ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.