Máme tu zase neděli a s ní je tu s železnou pravidelností i naše rubrika Vychytávky z Číny. Jako vždy se probereme slevovými akcemi na čínských e-shopech a dáme vám tři tipy na levné produkty. Po minulých Vychytávkách, kdy jsme si dali pestrou směsku gadgetů se dnes zaměříme na praktické doplňky k telefonům a počítačům.

Dnešní Vychytávky z Číny se podívají na zoubek velmi levnému nabíjecímu adaptéru, který je vybaven třemi porty a malým digitálním displejem. Pro hráče mobilních her tu máme levný herní joystick. A poslední tip by mohl zaujmout ty, kteří by si rádi pořídili stylovou bezdrátovou herní myš ke svému počítači.

Adaptér pro rychlé nabíjení

Asi každý z nás už má doma několik nabíječek a nabíjecích kabelů. A každému z nás se jistě také stalo, že ve chvíli, kdy se mu telefon vybije, hledá tu správnou nabíječku a kabel, aby si telefon mohl rychle nabít. Určitým řešením jak nehledat dlouho by mohl být tento universální adaptér, který podporuje rychlé nabíjení a k tomu je ještě opatřen třemi USB porty. Výrobce přidal i malý digitální displej, který zobrazuje aktuální napětí. Nabíječka má také ochranu proti přepětí a přehřátí. Malý vestavěný čip zajistí plynulé a stabilní nabíjení. Nabíječka podporuje 100-240 V napájení. Momentálně ji můžete pořídit v bleskovém prodeji jen za 2,99 dolaru.

Praktický herní joystick

Jak snadno a rychle udělat ze svého telefonu herní stroj? Mohlo by to jít například s tímto herním joystickem z pružného a přilnavého materiálu. Díky tomu jej lze připevnit v podstatě na jakýkoli telefon bez toho, aby došlo k poškrábání displeje. Pro provoz joysticku není potřeba žádných kabelů a baterie a dokonce jej ani není potřeba párovat s telefonem přes Bluetooth. Tento herní ovladač je kompatibilní jak se systémem Android, tak i s iOS. Je vhodný pro telefony s šířkou 6,6 až 8,2 cm. Joystick je nyní nabízen se slevou a přijde jen na 4,07 dolaru.

Bezdrátová herní myš

Když si raději zahrajete hry místo na mobilu na počítači, mohla by se vám hodit i herní myš. Tato je bezdrátová a má i zajímavý design, který je ergonomický. Celé tělo myši je pokovované a má hladký povrch. Vestavěnou baterii lze pohodlně dobíjet a na jedno nabití by měla vydržet až několik týdnů provozu. Dosah myší je až deset metrů a citlivost je nastavitelná ve třech hodnotách DPI. Také tuto myši si můžete pořídit se slevou za cenu 13,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.