V hlubinách čínského Aliexpressu najdete něco opravdu pro každého, protože jsou zásoby a rozmanitost vskutku nevyčerpatelné. Většinou ale samozřejmě vidíme hlavně populární technologické gadgety, doplňky a hračky, takže přejdeme toto obří čínské tržiště jako velké digitální smetiště. Reálně je ale opak pravdou, protože je tam k sehnání i pořádná spousta nástrojů a vybavení i pro „profíky“. Dnes uděláme radost právě těm, protože máme akční nabídku z českého skladu Aliexpressu na dva zajímavé přístroje.

Tím prvním je profesionální dvoukanálový osciloskop 1013D, který nadchne každého inženýra nebo opraváře. Hodí se totiž opravdu na širokou škálu úkonů, ať už pracujete v elektru, autoopravně nebo třeba vědeckém výzkumu. A tento model je vybaven skoro na vše 100MHz analogovým pásmem a 1GSa/s samplingem. Navíc nabídne i velkou 7-palcovou dotykovou obrazovku s rozlišením 800 x 480 pixelů. Takže vám nic neuteče a budete mít vše hezky přímo na očích a pod rukama. Doručení hezky pohodlně ze skladu v naší domovině jen za 133.57 dolarů.

Dalším do party je pak univerzální digitální multimetr, kterým změříte proud, napětí, odpor, nebo třeba otestujete diody. Výsledky pak uvidíte na velkém 3.3-palcovém LCD displeji. A s modelem FY107C dokonce klidně změříte i teplotu. Vše je k mání ve velmi kompaktní velikosti a dostanete navíc i šikovnou přenosnou brašnu. Na výběr je z verzí FY107B za 19.99 dolarů a o fous vybavenější FY107C za 20.66 dolarů. Obě samozřejmě také bez dalších komplikací z českého skladu. Tak co si z dnešní nabídky pro „profíky“ vyberete ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.