Už jsme se poměrně dlouho nevěnovali nabídkám TV boxů, takže je čas našim čtenářům zase nějaký naservírovat. Ostatně v obývacím pokoji během posledního roku trávíme mnohem víc času než předtím, takže se partner pro vaši televizi stal mnohem důležitějším zařízením. A ceny velmi výkonných kousků jsou dnes na extrémně dostupné úrovni, což je i případem modelu A95X F3 AIR, který pro vás dnes máme z nabídky bleskových prodejů e-shopu Cafago. Navíc hezky pohodlně z německého skladu.

TV box A95X F3 AIR toho může nabídnout opravdu hodně a jeho výbava je na parádní úrovni. Procesor Amlogic S905X3 se čtveřicí jader ARM Cortex A55 má výkonu na rozdávání a nezalekne se dekódování ani 8K videa se 24fps, případně 4K videa se 75fps. Vše samozřejmě s HD10 a HLG. K dispozici jsou i 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, takže dostatek místa pro potřebné aplikace. TV box nabízí připojení pomocí HDMI 2.1, dvojici USB portů (včetně jednoho 3.0), optický audio výstup nebo 100M LAN port. Kromě toho i dual-band Wi-Fi s MIMO anténami, nebo Bluetooth 4.2. Vše pak běží na Androidu 9.

V balení dostanete i šikovné dálkové ovládání a TV box je navíc vybaven i RGB diodami pro základní LED osvětlení podle vaší nálady. Jak již bylo zmíněno, tak se navíc jedná o doručení z německého skladu, takže je cena finální bez dalších doplatků. Za nejlépe vybavenou verzi A95X F3 AIR zaplatíte momentálně jen 48.45 euro a jde tak o velmi zajímavý kousek pro dovybavení chytrého obýváku.