Stejně jako každou neděli po poledni, tak i dnes nahlížíme do útrob čínských e-shopů a vybíráme pro vás tři tipy do rubriky Vychytávky z Číny. Přestože měly naše tipy téměř vždy nějaké pojítko a zaměření, dneska si dáme takový jarní pelmel.

Dnešní Vychytávky z Číny s pořadovým číslem 270. nabídnou směsku, ve které by si něco pro sebe mohl najít každý. Ovšem jako vždy půjde o produkty, které jsou v bleskových prodejích, nebo jsou jinak zlevněny. Takže pojďme na to.

Hubneme do plavek

Jaro sice sotva začíná, ale mnozí z nás mají po zimě a několika lockdownech pár kilo navíc. A protože fitka a posilovny jsou a zřejmě ještě nějakou dobu budou zavřené, budeme muset nabraná kila shazovat doma. Pokud zrovna nevlastníte profi posilovací stroje, mohl by být dobrým pomocníkem při formování postavy do plavek fitness pás. Ten na bázi elektrických pulzů stimuluje břišní svaly jako při skutečném posilování. Je bezdrátový a součástí balení jsou i dva malé pásy na paže. Tento cvičící pás nyní pořídíte za přijatelných 24,79 dolaru.

Vůně domova

Pokud máte suchý vzduch v bytě a uvažujete o koupi nějakého zvlhčovače, mohl by vás třeba zaujmout tento designově povedený zvlhčovač a aroma difuzér v jednom. Je snadno ovladatelný jedním tlačítkem a zvlhčí a provoní vzduch v místnosti s 10 až 40 metry čtverečními. Je vybaven i LED světlem, takže jej lze postavit na noční stolek jako lampičku. Nádržka na vodu má kapacitu 130 ml a do vody lze přidat i několik kapek esenciálního oleje. Zvlhčovač je aktuálně nabízen v bleskovém prodeji za pouhých 12,99 dolaru v několika barevných provedeních.

Tablet pro malé i velké kreativce

Posledním dnešním tipem je LCD tabule značky Mijia. Jde v podstatě o tenký tablet, který využijete pro psaní poznámek a nebo kreslení. Tabule je nabízena ve velikosti 13,5 palce nebo 10 palců. Součástí balení je i pero, kterým lze na tablet psát nebo kreslit. Podle tlaku pera se mění tloušťka čáry. Obrázky nebo text se dá snadno smazat jediným tlačítkem. I při častém používání by měla baterie tabletu vydržet až jeden rok provozu. I tento tablet je momentálně nabízen v bleskovém prodeji za 27,99 dolaru.