Společnost Motorola se připravuje na představení telefonů střední třídy v Indii. Uvedení proběhne 9. března/marca a prezentovány budou modely Moto G30 a Moto G10 Power. Pokud byste měli pocit, že tyto modely už uvedeny byly, máte svým způsobem pravdu. Oba se už od února prodávají na evropském trhu. Ovšem je tu jedno ale.

Mnozí tipaři totiž odhadovali, že indická verze Moto G10 Power je vlastně jen přejmenovaná evropská Moto G10. Telefony sice mají stejný design, ale podle posledních informací, které na Twitteru zveřejnila Motorola India, není G10 Power přesným rebrandem evropské verze G10. Hlavním rozdílem je podle tweetu a krátkého promo videa kapacita baterie. Moto G10 má 5000 mAh akumulátor, kdežto G10 Power má 6000 mAh baterii. Ta by měla podle informací zveřejněných na Flipkartu vydržet až 190 hodin streamování hudby, 23 hodiny přehrávání videa nebo 20 hodin brouzdání po internetu.

Z videa ve tweetu také plyne, že telefon bude mít hlavní fotoaparát se čtyřmi senzory, kdy ten primární bude mít rozlišení 48 MPix. V rámci objektivů zde najdeme širokoúhlý objektiv, makro objektiv a snímač hloubky ostrosti. Fotoaparát by měl mít také režim Night Vision společnosti Motorola pro focení za špatných světelných podmínek. Nemělo by chybět ani pokročilé zabezpečení a operační systém Android 11.