Kategorie malých a skladných dronů je v poslední době velmi populární. Jejich výbava totiž začíná pomalu dohánět velké sourozence. A ne každému se přece jen chce tahat s batohem na svého létajícího oblíbence. Přesně takový je i 4K skládací dron CS02, který je nyní navíc v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago za zajímavou cenu.

Jako valná většina těchto malých létajících strojů je i 4K skládací dron CS02 nevelký. Jeho rozměry ve složeném stavu jsou 8,2×7,2×3,3 cm. Takže jej není problém dát do kapsy. V rozloženém stavu pak má 15,2×15,2×3,5 cm. Výbava tohoto malého létavce je také poměrně na úrovni, protože se může pochlubit třeba 4K HD kamerou. Jeho ovládání je velmi jednoduché a zvládnou jej i děti nebo úplní začátečníci. Výrobce přidal i režim udržování nadmořské výšky, takže let je stabilní a plynulý.

Tomuto malému dronu nechybí ani podpora Wi-Fi, takže jej lze snadno spárovat telefonem a pořizovat fotografie a natáčet videa a v reálném čase je sledovat na telefonu. Najdeme zde i možnost úpravy letové rychlosti nebo funkci pro úpravu letové dráhy, která se zobrazí na vašem mobilu. Díky LED světlům lez s dronem létat i za špatných světelných podmínek nebo za tmy. Baterie má kapacitu 600 mAh a díky ní vydrží dron ve vzduchu zhruba 11 až 13 minut. V balení je kromě dronu také dálkové ovládání, nabíjecí USB kabel, baterie dronu a náhradní vrtule. Cena v bleskovém prodeji je nastavena na 22,94 euro. Bleskový prodej je ale časově omezen.