Naše sáhodlouhé trampoty s karanténou a lockdownem mají samozřejmě i mnoho následků estetického charakteru. Nejen, že se díky dostatku času na vaření stáváme stále objemnějšími, ale také trpí i náš vzhled. Zavřená kadeřnictví a holičství mají neblahý vliv a i když dřevorubecký „homeless“ styl momentálně letí, tak někdy už je to přehnané. Úprava vousů sice není tak složitá jako ten správný sestřih, ale i tak je dobré mít k ruce vhodného pomocníka. Co třeba zajímavý holící strojen Enchen Gentleman 5S v akci na e-shopu Cafago ?

Elektrický holící stroje Enchen Gentleman 5S totiž uspokojí i náročné uživatele se vším všudy. Nabídne pohyblivou 3D hlavici s trojicí rotujících 360° břitů pro perfektní oholení. Břity se také automaticky samy ostří, takže nebudete muset hlavici měnit opravdu velmi dlouho. Díky odolné IPX7 certifikaci je strojek také vhodný na suché i mokré holení. Potěší i šikovný cestovní zámek, nabíjení pomocí USB Type-C portu a také velmi slušná výdrž na baterii, protože strojek zvládne až 150 minut provozu na jedno nabití. Stav baterie navíc vidíte na malém LED displeji.

Na e-shopu Cafago je momentálně tento malý zázrak v bleskových prodejích v akci jen za 18.69 euro, takže jde o velmi dostupnou koupi. Není tak důvod si nedopřát kvalitní péči o vaše vousy a třeba konečně něco udělat se svým dřevorubeckým vzhledem…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.