Pokud informací o chystané řadě telefonů Redmi Note 10 ještě nemáte dost, máme tu pro vás další zvěst. Ta se týká modelu Redmi Note 10 Pro a jeho ceny. Než se na ni podíváme připomeňme, že telefony budou představeny 4. března/marca a půjde o modely Note 10, Note 10 Pro a Note 10 Pro Max.

A teď už zpět k ceně modelu Redmi Note 10 Pro. Na svém twitterovém účtu ji zveřejnil známý tipař Abhishek Yadav. Ovšem uvádí jen cenu telefonu, který má paměťovou konfiguraci 6 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště. Ta je údajně nastavena na 279 dolarů. Mělo by tedy jít o nejnižší verzi, ty další by měly mít 6 GB /128 GB a 8 GB/128 GB. Ceny těchto paměťových verzí ale tipař nezmiňuje.

Zda je tipařem uvedená cena odpovídající by mohly nastínit parametry, které se u tohoto modelu očekávají. Super AMOLED displej by měl mít úhlopříčku 6,53 palce. Ve středu jeho horní části je „díra“ pro přední kameru. Rozlišení obrazovky by mělo být FullHD+. Jako procesor by měl být použit Snapdragon 732G. Snímač otisků prstů je uložen na hraně zařízení. Dále se očekává baterie s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 30 W. Jeden ze čtyř senzorů hlavního fotoaparátu by měl mít 64 MPix a operačním systémem bude Android 11 s nadstavbou MIUI 12.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.