Březen/marec bude pro fanoušky mobilních technologií doslova lahůdkou. Svého představení se dočká poměrně dost telefonů, z nichž většina bude patřit mezi letošní vlajky. Svou trochou do mlýna přispěje i značka Nubia. Za dva dny totiž představí herní stroj Nubia Red Magic 6. Asi není třeba dodávat, že půjde o prémiové zařízení, o které se doposud po síti šíří samé superlativy.

O herním dravci Nubia Red Magic 6 se tvrdí, že bude mít super rychlé nabíjení s výkonem 120 W. Také by měl mít extrémně vysokou obnovovací frekvenci displeje, a to až 160 Hz. A podle nejčerstvější zprávy šéfa značky Nubia, pana Ni Feie, bude mít telefon další zajímavou vychytávku. Tou je technologie Magic Write 2.0., která slouží pro rychlé ukládání, čtení a zápis. Technologie inteligentně optimalizuje hardware telefonu a umožňuje krátké studené starty mobilních her, zkrácení doby načítání v průběhu hraní a rychlejší dotykové odezvy.

Ni Fei také dodal, že technologie umožňuje virtuální posílení operační paměti. V praxi by to tedy znamenalo, že 12 GB RAM bude fungovat stejně jako 18 GB RAM. Toto virtuální posílení RAM je ideální při hraní her, kdy nabídne plynulý chod a rychlejší odezvy. CEO Nubia ale neprozradil, jakým způsobem bude tato technologie fungovat a jakým způsobem bude virtuálně dosaženo navýšení kapacity RAM. Každopádně už za dva dny bychom se při představovačce Red Magic 6 dozvědět veškeré podrobnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.