Řada Redmi Note 10 bude už za pár dnů představena v Indii. Ovšem krátce na to by měly být tyto telefony uvedeny i v jiných zemích a proto stále není nouze o informace. Čerstvě tu je info, které najdeme na facebookovém účtu Xiaomi Leaks Ph, ve kterém je zmínka o globální verzi Redmi Note 10.

Na Facebooku můžeme vidět i snímky prodejního balení Redmi Note 10, kdy na nálepce na displeji najdeme několik hlavních specifikací telefonu. Můžeme proto zjistit, že telefon bude mít 6,43 palcový AMOLED displej. „Díra“ pro přední kameru je uložena ve středu horní části obrazovky. Dále se dočteme, že jako procesor výrobce použil Snapdragon 678. Jde o čipset, který podporuje 4G sítě a je vylepšenou verzí Snapdragonu 675 z roku 2019. Ten pohání například i Redmi Note 7 Pro.

Baterie by měla mít kapacitu 5000 mAh a měla by také podporovat rychlé nabíjení s výkonem 33 W. Kapacita akumulátoru je sice o chlup nižší než měl model Redmi Note 9, ale zato nabíjení je podstatně rychlejší. V rámci foto výbavy bychom měli čekat hlavní fotoaparát se čtyřmi senzory. Rozlišení primárního snímače je 48 MPix. Mezi objektivy bychom měli najít širokoúhlý a makro objektiv. Na nálepce sice není uvedena verze operačního systému, ale je jisté, že telefon poběží na Androidu 11 s nadstavbou MIUI 12.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.