Přestože se nyní většina tipařů soustředí na telefony řady Oppo Find X3, své dva modely už připravuje i řada Oppo F19. Jak známo tato série je na trhu poměrně populární, což si můžeme povšimnout u prodejů telefonů Oppo F17, které byly uvedeny loni na podzim. Chystané telefony F19 by tak měly být jejich letošními nástupci.

První info o nich nyní sdílí na Twitteru známý tipař Sudhanshu. Tipař tvrdí, že řada Oppo F19 bude čítat dva telefony. Konkrétně by se mělo jednat o Oppo F19 Pro a Oppo F19 Pro Plus 5G.

Hlavní parametry Oppo F19 Pro

Model F19 Pro alespoň podle toho, co Sudhanshu uvádí příliš nepřekvapí. Poměrně dost totiž připomíná loňský model Oppo F17. Měl by mít 6,4 palcový AMOLED displej s „dírou“ pro přední 16 MPix kameru. Rozlišení obrazovky by mělo být FullHD+ a bude zde zřejmě uložen i snímač otisků. Zadní fotoaparát by měl mít čtyři senzory s rozlišením 48 MPix, 8 MPix a dvakrát 2 MPix. Najdeme zde širokoúhlý objektiv, makro objektiv a snímač hloubky ostrosti. Jako procesor by měl být použit Helio P90 s 6 GB operační paměti a 64/128 GB interního úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 4310 mAh a měla by podporovat rychlé nabíjení s výkonem 30 W. Na indickém trhu by se cena tohoto modelu mohla pohybovat kolem 271 dolaru.

Hlavní parametry Oppo F19 Pro Plus 5G

Parametry modelu F19 Pro Plus 5G už jsou poněkud zajímavější. Displej by měl být stejný jako mu verze F19 Pro. Přední kamera ale bude mít 32 MPix. Hlavní fotoaparát bude mít tři snímače s 64 MPix, 8 MPix a 2 MPix. I zde najdeme širokoúhlý objektiv a snímač hloubky ostrosti. Hlavním tahákem ale patrně bude procesor Dimensity 800U, který telefonu zajistí podporu 5G sítí. Konfigurace pamětí by měla být 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 4500 mAh a také by měla podporovat rychlé nabíjení s výkonem 30 W. Vyšší specifikace zvedají i cenu telefonu, která je v Indii odhadována na zhruba 339 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.