Chytré hodinky nejsou zrovna produkty, na kterých by společnost Motorola stavěla své portfolio. Patří spíš k okrajovým záležitostem, ale i přesto je výrobce čas od času vypustí na trh. Vlastně musíme říci, že si v roce 2016 dala Motorola od hodinek pauzu. Dalšího chronometru jsme se pak dočkali až na podzim roku 2019. Tehdy byl představen model Moto 360. Letos bychom se ale mohli těšit hned na několik kusů chytrých hodinek Motorola. Mezi prvními by se měl objevit model Moto G Watch.

Za výrobou hodinek Moto 360 v roce 2019 stála neznámá společnost eBuyNow a zatím to vypadá, že tato spolupráce bude pokračovat i v letošním roce. Na trh by se totiž kromě hodinek Moto G Watch měly během roku dostat i modely Moto Watch a Moto Watch One. O připravovaných hodinkách Motorola se jednak na Twitteru zmiňuje tipař Felipe Berhau a jednak se dá na síti dohledat prezentační plán Motoroly.

Z plánu je patrno, že jako první budou představeny hodinky Moto G Watch. Termín je zatím orientačně stanoven na červen/jún. Hned v červenci/júli by měly být uvedeny modely Moto Watch a Watch One. Vzhledem k tomu, že na prezentačním plánu jsou i snímky hodinek, můžeme zjistit, že dva modely budou mít kruhový ciferník a jedny hodinky budou obdélníkové designově podobné Apple Watch. Tipaři odhadují, že hodinky Moto G budou patřit k levnějším nositelnostem. Naopak hodinky vydané o měsíc později budou zřejmě prémiová zařízení. Parametry hodinek ale dosud nejsou známy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.