Úklid domácnosti jistě nepatří mezi zrovna nejoblíbenější kratochvíle většiny našich čtenářů. Ale přece jen minimálně párkrát za rok je nutné doupě pořádně vycídit… K tomu nám samozřejmě mohou pomoci i technologické vymoženosti a mnozí už úklid plně svěřili chytrým robotickým vysavačům. Ty jsou samozřejmě skvělé a umí toho opravdu hodně, ale stále však mnozí přísahají raději na starý dobrý manuální úklid podlahy. A těm se určitě bude zamlouvat 2-v-1 mop Xiaomi Deerma DEM-TB900, který je navíc momentálně v akci na e-shopu Cafago.

Jedná se opravdu o velmi univerzálního pomocníka na podlahy, který nejen smete nečistoty, ale dokáže i vytírat. Rotující mechanický kartáč s tenkými štětinkami si poradí s prachem a nepořádkem na podlaze a jeho 170 mm záběr je ideální. A 230 ml kapacita prachového koše také chvíli vydrží. Stejně tak 280 ml nádržka na vodu, která by teoreticky měla stačit až na 100㎡. Tyč mopu je pak vysoce flexibilního se skvělými úhly náklonu, takže vás nezastaví ani překážky jako stůl, či postel. Mop se hodí na jakýkoli typ hladké podlahy, takže jde opravdu o všestranného parťáka.

A právě teď je 2-v-1 mop Xiaomi Deerma DEM-TB900 v bleskových prodejích na e-shopu Cafago jen za 32.29 euro. Navíc jde o nabídku z německého skladu, takže s bleskovou dopravou zdarma a všemi bezcelními výhodami. Stihnete ho tak mít v ruce opravdu jen za pár dní. Nabídka je kusově omezena, ale pořád tam ještě pár kousků je, takže dlouho neváhejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.