Včera společnost Meizu oficiálně potvrdila, že 3. března/marca bude oficiálně představena řada Meizu 18. Prezentace se odehraje v rámci oslav 18. výročí společnosti a měli bychom se dočkat dvou telefonů. Budou to modely Meizu 18 a Meizu 18 Pro. V životě společnosti půjde jistě o významnou událost a protože jí přikládá velkou váhu, ihned začíná na sít posílat informace o chystaných telefonech.

Na oficiální Weibo stránce společnosti Meizu je k vidění první upoutávka na telefony, které bude obsahovat řada Meizu 18. Na teaseru jsou rendery obou telefonů, které budou mít nejen vlajkové parametry, ale také prémiový design. Na první pohled je zřejmé, že oba modely budou mít zakřivenou obrazovku. Druhá věc, kterou nelze přehlédnout, je „díra“ pro přední kameru. Ta je orientována na střed horní části displeje.

Dále je jasné, že snímač otisků prstů bude integrován do obrazovky. A když už se bavíme o displeji, proslýchá se, že půjde o AMOLED panel Samsung E4 s FullHD+ rozlišením a vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz. Dále by standardní verzi měl pohánět procesor Snapdragon 870 s 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 4000 mAh a podporu 36 W nabíjení. U Pro verze se počítá s vlajkovým Snapdragonem 888, 4500 mAh baterií a 40 W nabíjením. Na další podrobnosti o parametrech asi nebudeme muset dlouho čekat.