Březen/marec je za dveřmi a za dveřmi je i hromada telefonů, které budou v tomto snad už jarním měsíci představeny. Svoje prezentační akce chystají všichni výrobci, kteří na začátku roku slibovali uvedení svých vlajkových lodí v prvním kvartálu letošního roku. Mezi ně patří i značka Black Shark. Víme, že připravují dva herní stroje, jmenovitě Black Shark 4 a jeho Pro verzi. Oba přístroje nyní dostaly čínskou certifikaci 3C.

Značka Black Shark už nějakou dobu avizuje své super rychlé nabíjení s výkonem 120 W. Bylo by určitě fajn, kdyby toto nabíjení dostaly i telefony řady Black Shark 4. Zda tomu tak skutečně bude ukazuje i certifikační výpis 3C. Certifikaci dostaly modely s kódovými označeními KSR-A0 (Kaiser) a PRS-A0 (Penrose). Zatím není zcela zřejmé, který z nich je standardní verze a který je Pro verze. Oba telefony totiž mají procesor Snapdragon 888 a rozdíly mezi nimi asi budou minimální. Je také jasné, že oba telefony dostanou nabíječku s výkonem 120 W.

Nabíječka má v certifikačním výpisu označení MDY-12-ED a díky ní by měla být 4500 mAh baterie nabita z nuly na 100 % za 15 minut. Samozřejmě u tak vysokého výstupního výkonu je potřeba, aby telefon měl baterii duální. Což už bylo potvrzeno i při Tenaa certifikaci. Tam byl potvrzen i OLED displej s úhlopříčkou 6,67 palce a rozlišením 2400×1080 pixelů. Operační paměť by měla dosáhnout až na 12 GB. Interní úložiště by mělo být 128 GB a 256 GB. Ovšem stále neznáme přesný termín představení obou herních strojů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.