Pokud patříte k milovníkům velkých obrazovek, tak se vám minulý rok určitě zamlouvala obří televize Redmi Smart TV Max s 98-palcovou úhlopříčkou.  Což je převodem na civilizované jednotky pěkných 249 cm úhlopříčky. Rozměry zhruba pingpongového stolu jsou na televizi úctyhodné, ale čínské značky si vždy libovaly v megalomanii. Takže se už pozítří dočkáme ještě většího kousku, protože Redmi něco takového naznačují svým posledním teaserem. Vedle řady telefonů K40 nebo notebooku RedmiBook Pro tak asi uvidíme i Redmi MAX TV.

Teaser na sociální síti Weibo sice bohužel neuvádí přesné rozměry chystané televize, ale pro jistotu podotýkají, že se určitě nevejde do výtahu. To ale mnoho neříká, protože už 98-palcový model se určitě měl problém napasovat i do větších nákladních výtahů a k jeho instalaci byl ostatně nutný speciální tým stěhováků. Minulé generace se ostatně nevyrobilo příliš mnoho kusů, protože je i výroba něčeho podobného značně náročná. I když v Číně se všechny kusy obratem vyprodaly, protože s cenou zhruba 2826 dolarů šlo o pořádné terno.

Redmi Smart TV MAX 98″

Proto osobně předpokládám, že úhlopříčka nové Redmi televize už asi neporoste a spíš se bude jednat o nějakou aktualizaci výbavy. Minulý model měl 4K rozlišení LCD LED panelu se 60 Hz frekvencí, 98.8 % užitné plochy, HDR nebo MMEC. Výkon pak zajišťoval procesor Amlogic T972 spolu se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Televize měla tunu portů, dual-band Wi-Fi, Bluetooth nebo 2 x 8W reproduktory s Dolby Audio nebo DTS-HD. Tak uvidíme, čím nás čínští megalomani překvapí s Redmi MAX TV

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.