Pořídit si kvalitní domácí 3D tiskárnu je dnes otázkou několika kliknutí a navíc se vaše peněženka ani příliš nezapotí. O to se postaraly levné a dostupné modely z čínských obchodů, které momentálně zcela válcují konkurenci. Značka Anet je mezi nimi zastoupena už nějaký ten pátek a měli jsme možnost od nich vidět už celou řadu výborných modelů. Ani dnešek nebude výjimkou, protože pro vás máme slevovou akci e-shopu Tomtop na model Anet ET4X, který je za výbornou cenu k mání z německého skladu.

3D tiskárna Anet ET4X je vybavena v podstatě vším, co pro domácí tisk potřebujete a neštítí se ani pokročilých funkcí či vybavení. Jde o DIY model, takže si vše musíte z dodaných součástek sestavit sami, ale nemělo by to zabrat více než 30 minut. Tiskárna se může pochlubit celokovovým zpracováním a tepelnou hliníkovou deskou s temperovaným sklem. Maximální tiskové rozměry jsou 220 x 220 x 250 mmm a samozřejmostí je podpora široké škály tiskových strun, jejich automatická detekce a navázání tisku při přerušení. Velký barevný 2.8-palcový dotykový LCD displej dělá z ovládání hračku a tiskárna navíc podporuje i přímý offline tisk z paměťové karty.

V balení navíc dostanete jako bonus i 8 GB microSD kartu a 10 metrů PLA tiskové struny náhodné barvy, takže můžete hned začít. Momentální akční cena je 134.99 euro a vzhledem ke zmíněné dopravě z německého skladu je to také cena konečná. Kurýr už je zdarma a žádné další daňové nebo celní poplatky už neplatíte. Takže pokud hledáte univerzální 3D tiskárnu pro domácí použití, tak je Anet ET4X výbornou a hlavně dostupnou volbou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.