Další herní stroj je na obzoru. Jde o model Red Magic 6, který bude v Číně oficiálně představen už 4. března/marca. Termín uvedení potvrdil před pár dny na čínském Weibo sám šéf značky Nubia, pan Ni Fei. Zároveň také dodal, že nový telefon bude skutečné herní monstrum se vším všudy.

Ni Fei nyní také potvrdil některé z parametrů, o kterých dříve tipaři jen spekulovali. Jde především o kapacitu baterie a rychlé nabíjení. CEO značky Nubia na svém Weibo účtu sdílí jednoduchý plakátek, který odhaluje, že Red Magic 6 bude mít akumulátor s kapacitou 4500 mAh a dostane i nabíječku, která podporuje super rychlé nabíjení s výkonem 120 W. Baterie bude duální a nabíječka je na bázi Nitridu galia (GaN). Baterie by tak měla být nabita z nuly na 50% za pouhých 5 minut.

Fei dále tvrdí, že případný problém s přehříváním mají dokonale vyřešený. Telefon má totiž skvělý systém rozptylu tepla založený na kombinaci kinetickém elektrolytu, grafitu a pevné membráně. Zajistí tak nejen dynamický výkon baterie, ale zvýší také její bezpečnost. Kromě tohoto sdělení CEO značky Nubia, přišli se svou trochou do mlýna i tipaři. Ti tvrdí, že chystaný herní telefon Red Magic bude mít i svou Pro verzi. Jak standardní tak i Pro verze by měly mít displej s obnovovací frekvencí 144 Hz, procesor Snapdragon 888 a vylepšený systém chlazení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.