Vlajkový telefon Realme GT se v poslední době docela dost probírá na síti. Aby taky ne. Je už potvrzeno, že bude představen na začátku příštího měsíce. Má za sebou už pár certifikací, mezi kterými je i certifikace Tenaa. Tipaři začínají lehce upozorňovat na některé parametry jako je vysoká obnovovací frekvence displeje nebo rychlé nabíjení. Nu a nyní se konečně telefon objevil i na prvních oficiálních upoutávkách.

Co tedy zveřejněné upoutávky potvrdily? Je to hlavně design Realme GT. Telefon má stejnou modrou barvu jakou má i na snímcích, které zveřejnila Tenaa. Jeho zadní panel je skleněný, ale nabízena by měla být i varianta s zadním panelem ze žluté kůže s černým svislým prvkem. Hlavní fotoaparát je uložen do obdélníkového modulu, kde jsou tři snímače. Ten primární má 64 MPix. Telefon bude podporovat také Wi-Fi 6. Zajímavé je jistě i to, že výrobce nezapomněl na 3,5 mm audio jack na dolní hraně. Dodejme ještě, že ambasadorkou a hlavní propagátorkou tohoto telefonu je známá čínská herečka Yang Mi.

Podle předchozích zpráv bychom kromě Snapdragonu 888 mohli očekávat i 12 GB operační paměti a 256 GB interního úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 5000 mAh a obnovovací frekvence obrazovky by měla být až 120 Hz. Operačním systémem samozřejmě bude Android 11 s nadstavbou Realme UI 2.0. Rychlé nabíjení by mělo mít výkon 65 W. Není ale vyloučeno, že bude uvedena i Pro verze se 125 W nabíjením UltraDart.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.