A opět je tu neděle, hodina po poledni a zároveň s tím i naše pravidelná rubrika Vychytávky z Číny. Ta má dnes pořadové číslo 268 a jako vždy se vám pokusíme nabídnout tři tipy na čínské gadgety. Opět jsme prošli čínské e-shopy a snažili se najít produkty, které jsou levné a snad i praktické.

Zároveň tak trochu navážeme na minulé Vychytávky z Číny a upozorníme vás na tři gadgety z ranku mobilních technologií. Mrkneme na malou kapesní kamerku a záznamník v jednom, bezpečnostní alarm a bezdrátovou herní myš. Všechny tři produkty jsou aktuálně v bleskových prodejích, takže jejich cena nikomu kapsu neutrhne.

Malá kapesní kamera

Toto malé zařízení velikosti propisky se může hodit všude tam, kde potřebujete rychle a jednoduše nahrát video a zároveň zaznamenat i zvuk. Díky klipu jako mají propisky se pohodlně vleze do náprsní kapsy, nebo třeba za opasek a nebo do boční kapsy kabelky. Gadget má vestavěný mikrofon, takže jej můžete použít pro nahrávání pracovní schůzky. Kamerka podporuje rozlišení videa 1080p a 720p a je vybavena USB portem. Baterie s kapacitou 400 mAh vydrží až 2,5 hodiny provozu. V bleskovém prodeji můžete tuto mini kameru a záznamník pořídit za 10,99 dolaru.

Bezpečnostní alarm s detektorem pohybu

Zabezpečení domu nebo garáže je jistě důležité. Samozřejmě jde i o to, kolik za takové zabezpečení zaplatíte. Složité bezpečnostní systémy se mohou pořádně prodražit, ale pro klid duše se dá pořídit i zabezpečení, které mnoho nestojí. Takto bychom mohli definovat tento bezpečnostní alarm, který by se mohl hodit pro zabezpečení garáže a nebo třeba i kanceláře. Jde o bezdrátové zařízení s infračerveným senzorem a detektorem pohybu. Součástí je i hlasitý alarm s výkonem 105 dB. Součástí balení jsou i dva dálkové ovladače. Alarm má nyní také zajímavou cenu, protože je nabízen v bleskovém prodeji za pouhých 9,59 dolaru.

Herní myš s futuristickým designem

Poslední tip dnešních Vychytávek z Číny by mohl zaujmout hlavně hráče. Jde totiž o bezdrátovou myš s futuristickým designem a znamením štíra. Svým vzhledem je mu tahle myš podobná. Myš má vestavěnou 500 mAh baterii a dosah příjmu až 10 metrů. Jsou zde čtyři tlačítka s životností až 5 milionů kliknutí. Myš je kompatibilní se systémy Mac OS a Windows. A ani cena tohoto herního příslušenství není nijak vysoká. V bleskovém prodeji se dá nyní pořídit jen za 15,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.