Značka iQOO připravuje další představovačku. Po vlajkovém stroji iQOO 7 bude představen model iQOO Neo 5. Jeho uvedení se očekává zhruba v polovině příštího měsíce, takže tipaři mají stále dost prostoru na to, aby nám mohli naservírovat informace o tomto telefonu.

O modelu iQOO Neo 5 se zatím proslýchá, že bude osazen procesorem Snapdragon 870. Půjde tedy o přístroj, který bychom s přimhouřením oka mohli označit za vlajkový. Tipaři dále odhadují, že bude mít AMOLED displej s vysokou obnovovací frekvencí. Spekulovalo se i o baterii s kapacitou 4500 mAh a velmi rychlým nabíjením. A právě na nabíjení se dnes zaměřil i známý tipař Digital Chat Station.

Ten na svém Weibo účtu zveřejnil snímek obchodního balení telefonu. Barevnost krabice s žlutými a černými prvky je pro tuto značku typická. Navíc na jejím boku je jasně viditelný žlutý nápis iQOO Neo 5. Tipař, nebo ten, který fotku pořídil, vytáhl z krabice nabíječku. Ta by měla podporovat technologii FlashCharger společnosti Vivo a její výkon by měl být 66 W. Fotka tak potvrzuje dřívější info o tom, že telefon bude právě takové nabíjení podporovat. Tipař k fotce ještě dodává, že tato nabíječka by měla přístroj nabít na 100 % zhruba za 30 minut. Jiní tipaři zas odhadují cenu, která by údajně měla být 2998 jüanů, což je zhruba 465 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.