Značka Realme zveřejnila termín prezentace, na které bude uvedena řada Realme Narzo 30. Jde o sérii telefonů s velmi dobrým poměrem cena/výkon. V této řadě najdeme dva modely, jmenovitě jde o Narzo 30A a Narzo 30 Pro 5G. Zároveň s nimi budou zřejmě představena i sluchátka Realme Buds Air 2. Termín prezentace je ohlášen na 24. února/februára. Akce bude streamována na YouTube.

Řada Realme Narzo 30 navazuje na telefony Narzo předchozích generací, ale pokud bychom měli letošní modely porovnat s úplně první generací, musíme říci, že letošní řada je značně vylepšena, ale stále by si měla udržet svou přijatelnou cenu. Je potvrzeno, že model Narzo 30 Pro 5G bude osazen procesorem Dimensity 800U, který 5G podporuje.

Informace o dalších parametrech tohoto telefonu jsou velmi kusé. Měl by údajně mít IPS LCD displej s úhlopříčkou 6,5 palce a rozlišením FullHD+. V levém horním rohu bude „díra“ pro přední kameru. Hlavní fotoaparát by měly tvořit 48 MPix, 8 MPix a 2 MPix snímače. Očekává se paměťová konfigurace 4/6 GB operační paměti a 64/128 GB interního úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 4880 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 65 W. Snímač otisků bude uložen na hraně telefonu. Parametry modelu Narzo 30A nejsou známy vůbec, ale spekuluje se o použití procesoru Helio G85.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.