Asi není třeba znovu připomínat, že společnost Oppo připravuje představení zajímavé řady Find X3. Uvedení všech telefonů by mělo proběhnout příští měsíc, ale doposud se na síti objevily zvěsti jen o modelech Find X3 a Find X3 Pro. Součástí série ale budou i telefony Find X3 Lite a Oppo Find X3 Neo. My dnes mrkneme na posledně jmenovaný model, protože nyní jsou k vidění jeho renderované obrázky.

Oficiální rendery Oppo Find X3 Neo byly exkluzivně zveřejněny na nizozemských stránkách NieuweMobiel. Z nich lze dedukovat, že tento telefon bude rebrandem modelu Oppo Reno 5 Pro Plus, který byl představen loni v prosinci/decembri. Navíc zde najdeme i jistou podobnost s modelem Find X3 Lite, který by měl zas údajně být rebrandem Reno 5 Pro. Proto má Find X3 Neo zakřivený displej s „dírou“ v levém horním rohu. Na zadním panelu pak je velký obdélníkový modul hlavního fotoaparátu se čtyřmi snímači. Jeden z nich bude fungovat jako teleobjektiv s optickým zoomem.

Na zádech a ani na hraně nenajdeme snímač otisků prstů. Je proto pravděpodobné, že bude uložen pod displejem. V tom případě by obrazovka měla být typu OLED. Tolik lze tedy zatím vyčíst ze zveřejněných renderů. Další parametry sice potvrzeny nejsou, ale pokud půjde skutečně o rebrand telefonu Reno 5 Pro Plus, můžeme se těšit na opravdu zajímavý stroj.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.