Značka Ulefone se vyznačuje dlouhou historií a specializací na odolné telefony, kterých mají na kontě opravdu velké množství. Obvykle se jim navíc daří solidně skloubit dobré specifikace a nízkou cenu, takže jde o modely velmi populární i u nás. Jejich zatím posledním počinem v této oblasti je Ulefone Armor 11 5G, který by se měl začít prodávat již velmi brzy. A firma jako poděkování fanouškům za dlouholetou přízeň plánuje k této příležitosti i velmi sympatickou soutěž. Ale nejdříve se pojďme mrknout na telefon samotný.

Ulefone Armor 11 5G se za svoji výbavu rozhodně nemusí stydět, protože je třeba prvním 5G telefonem s kamerkou pro noční vidění. Podporu 5G zařídí procesor Dimensity 800, který doplní 8 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. Decentně uměřený 6,1-palcový displej velikostně neurazí a výdrž 5200 mAh baterie by také měla být na úrovni. Foto výbava je na odolný telefon parádní a zahrnuje hned pět senzorů zadního fotoaparátu včetně 48 Mpx Sony IMX582, 20MP snímače pro noční vidění, 13 Mpx ultra-wide a další. Telefon je samozřejmě plně odolný s certifikacemi IP68/IP69K a MIL-STD-810G, přičemž ale také nabídne třeba i NFC čip nebo quad podporu navigací.

Ale zpět k oficiální soutěži o pár kousků tohoto telefonu. Zapojení je poměrně jednoduché, protože stačí na oficiálních stránkách Ulefone zaškrtnout co se vám na mobilu nejvíce líbí a zanechat krátký komentář. Losováním pak bude vybráno pět šťastlivců pro Ulefone Armor 11 5G zdarma a navíc deset dalších výherců obdrží chytré hodinky Ulefone Watch. Vyhlášení proběhne až 7. března, takže máte dostatek času se k akci připojit. Co kdyby to třeba zrovna vyšlo…