Společnost Samsung to nejsou jen drahé vlajkové telefony. Portfolio společnosti je poměrně obsáhlé a kromě jiného obnáší i špičkové televize. První letošní modely TV výrobce představil na každoročním veletrhu CES 2021, ale protože šlo o online akci, prezentace tak trochu zapadla mezi ostatními událostmi. Nic však není ztraceno, protože na 2. března/marca chystá výrobce další velkou akci s názvem Unbox & Discover 2021.

Jednoduše by se dalo říct, že letošní březnová akce se bude podobat té, kterou Samsung uspořádal loni na podzim. I na letošní akci chce výrobce představit svou vizi inovativních produktů, špičkových technologií a atraktivního designu. Vše dohromady by mělo zásadně změnit náš pohled na televize jako na běžné spotřební zboží. Celá akce bude streamována na stránkách Samsung.com a YouTube.

Není ale stále jasné, jaké televize budou na této prezentaci představeny. Tipaři odhadují, že by mohly být uvedeny televizory s LED, QLED a nebo dokonce Neo QLED panely. Nové TV by také měly mít vylepšeny některé funkce jako jsou skryté titulky, tlumočení do znakového jazyka a další funkce pro neslyšící nebo nedoslýchavé. Vzhledem k tomu, že pozvánka na akci Unbox & Discover 2021 byla vydána doslova před chvílí, neznáme podrobnosti o produktech, které zde budou uvedeny. Je ale pravděpodobné, že detailnější info bude k dispozici v nejbližších dnech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.