Když jsme tak hezky už skoro rok zavření doma a člověk si málem musí vyřídit očkovací pas a vládní povolení vynést koš, tak asi jediným pozitivem je nárůst volného času. Tedy pokud zároveň nevykonáváte funkci učitele deseti předmětů pro vlastní ratolesti. Každopádně být častěji zavřený doma může být snem všech kutilů, protože mají hned volné pole působnosti k všelijakému zvelebování svého okolí. Na to je samozřejmě nutná i pokročilá výbava a světe div se, jde také sehnat (ostatně jako skoro cokoli) v nekonečných zásobách obchodů na Aliexpresssu.

Ve výbavě asi všech kutilů bude příklepová vrtačka, protože bez ní se zvelebuje jen velmi složitě. Ale co jí takhle ještě výrazně rozšířit pole působnosti ? Jedním šikovným nákupem z ní totiž můžete udělat i elektrickou pilku. S tou pak bez výraznějších problémů upižláte dřevo, kovové trubky nebo všemožné plasty. K tomu stačí jen nástavec na vrtačku ze dvou částí (připojovací rozteč 5-13 mm) a trojice pilek na rozdílné materiály. Vše seženete dokonce z českého skladu Aliexpressu, i když pouze v oranžové barvě nástavce. Modrá a černá je jen z Číny. Na druhou stranu jen za 16.89 dolarů a bez celních doplatků.

A pro vrtačky a šroubováky se jistě bude hodit i dnešní druhý představený produkt. Šikovný modrý kufřík totiž skrývá hned 34 nástavců a koncovek pro všemožné zašroubování, utažení nebo smontování. Všechny z kvalitní chrom-vanadiové oceli odolné proti korozi. Nástavce a koncovky by se měly hodit na všechny standardní úchyty vrtaček a šroubováků, takže může koutek kutilů v klidu spát. Celá sada přijde jen na 18.19 dolarů a je dostupná také z českého skladu se všemi jasnými výhodami. Tak co vy na to ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.