Značka Realme patří mezi dravé ryby v rybníku mobilních technologií. Na trhu se jí daří dobře jak v prodejích chytrých telefonů, tak i v prodeji nositelností, kterých má na svém kontě už několik. V loňském roce začala budovat své silné postavení i v rámci lifestylových produktů. Také v tomto roce má ambice pokračovat ve své hvězdné dráze a u nositelností chce začít představením sluchátek Realme Buds Air 2.

Jak velí doba, budou Realme Buds Air 2 skutečně bezdrátová sluchátka. Navíc jako bonus dostanou i podporu ANC, tedy aktivního potlačení šumu. Tuto technologii mají v poslední době v oblibě mnozí výrobci. Například i společnost Meizu ji využila u svých vůbec prvních sluchátek, která představila na začátku roku. Chystaná sluchátka Realme budou designově vycházet z loňského modelu Buds Air Pro. Usuzujeme tak ze snímku, který se i s některými parametry objevil v aplikaci Realme Link.

Screenshoty z aplikace zveřejnil na svém twitterovém účtu poměrně známý tipař Ishan Agarwal. Podle něj budou mít sluchátka kromě technologie aktivního potlačení šumu i nové zvukové efekty jako například Bass Boost+, Lively a Clear. Měly by také podporovat herní režim s nízkou latencí a údajně by měla být vylepšena i životnost baterie. Zatím to tedy vypadá, že by mohlo jít o docela zajímavá sluchátka. Zajímavé také ale bude, jak se Realme vypořádá s jejich cenou. Technologie ANC totiž nepatří zrovna k tomu, co bychom našli u velmi levných sluchátek. Kdy budou sluchátka Realme představena zatím není známo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.