Také značka Realme chystá svou vlajkovou loď. Na začátku tohoto měsíce byly přípravy telefonu potvrzeny a všichni o něm začali mluvit jakoˇo Realme Race. S tímto názvem se dokonce objevil na oficiálním twitterovém účtu Realme UK. To ale bylo na konci loňského roku a od té doby se některé věci změnily.

Především se čekalo, že Realme Race bude představen už v lednu/januári a nebo na začátku února/februára. To se, jak víme, nestalo. Nyní tipaři odhadují, že uvedení telefonu proběhne zřejmě až v březnu/marci. Další změnou je název telefonu. Podle toho, co naznačují tipaři a vlastně i šéf Realme, pan Xu Qi Chase, by měl mít tento vlajkový stroj obchodní název Realme GT. Chase totiž zveřejnil na Weibo fotku vozu Nisan GT-R, takže odtud i název telefonu. Navíc název GT koresponduje i certifikačním výpisem Tenaa, kde jsou uvedeny snímky přístroje, který má zadním panelu nápis Realme a vedle něj i nápis GT.

Co se ale nezměnilo, je fakt, že telefon bude pohánět procesor Snapdragon 888. Tipaři odhadují, že půjde částečně o herní přístroj s displejem s vysokou obnovovací frekvencí a super rychlým nabíjením. Údajně by zde měla být použita Realme nabíjecí technologie s výkonem 125 W. Očekává se i baterie s kapacitou 5000 mAh a trojitý hlavní fotoaparát s 64 MPix a dvakrát 13 MPix senzory. V rámci pamětí bychom se měli dočkat až 12 GB RAM a až 256 GB interního úložiště.