Značku Poco asi není třeba nějak zvlášť představovat. Nakonec kdo by si nepamatoval na famózní telefon Pocophone F1, že? Ovšem částečné osamostatnění od společnosti Xiaomi tuto značku v produkci dalších telefonů poměrně svižně rozjelo. I když pravda je ta, že taková hvězdná záležitost, jako byl první telefon, se v jejich portfoliu zatím neobjevila. Každopádně karavana jede dál a v přípravách je model Poco X3 Pro.

Od začátku tohoto měsíce dostává telefon Poco X3 Pro certifikace potřebné pro uvedení na trh. Po certifikaci FCC, kterou telefon dostal na začátku tohoto měsíce, má nyní i certifikaci NBTC (National Broadcasting and Telecommunications Council Committee). Alespoň to na svém twitterovém účtu uvádí tipař Abhishek Yadav.

Podle něj certifikace potvrdila jen to, že telefon bude podporovat „pouze“ 4G sítě a také to, že certifikací prošel s kódovým označením M2102J20SG. Se stejným označením ale prošel i certifikací EAEU a IMDA v Singapuru. To jasně naznačuje, že jde o verzi globální zároveň by to mohlo znamenat, že Poco X3 Pro bude už brzo oficiálně představen a následně uveden na trh. Tipaři odhadují, že by telefon mohl pohánět procesor Snapdragon 855, primární senzor hlavního fotoaparátu by mohl mít rozlišení 48 MPix. Přístroj by měl běžet na operačním systému Android 11 s nadstavbou MIUI 12.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.