Do představení telefonu Samsung Galaxy F62 už zbývají doslova poslední hodiny. Jeho uvedení totiž proběhne už zítra a proto není divu, že jsou na poslední chvíli potvrzeny některé z jeho parametrů. Na indických stránkách Flipkart, kde bude telefon nabízen, už nějakou dobu visí upoutávka, kde jsou parametry telefonu postupně aktualizovány.

Hashtag #FullOnSpeedy dává tušit, že hlavním tahákem telefonu Samsung Galaxy F62 bude velká kapacita baterie, která by měla dosáhnout na 7000 mA. Kromě toho výrobce upozorňuje i na velmi slušný herní a vlastně i celkový výkon. Ten by měl zajistit procesor Exynos 9825 s GPU Mali-G76. Ale zajímavě bude vypadat i hlavní fotoaparát. U něj už je na stránkách Flipkart potvrzeno rozlišení primárního senzoru. To by mělo být 64 MPix.

Ze snímku modelu Galaxy F62 je patrno, že hlavní kamera bude mít čtyři snímače uložené do menšího čtvercového modulu, pod kterým je LED blesk. Rozlišení dalších tří senzorů je zatím jen odhadováno na 12 MPix a dvakrát 5 MPix. Neměl by údajně chybět širokoúhlý objektiv, makro objektiv a snímač hloubky ostrosti. Přední kamera by měla mít 32 MPix. Na stránce je dále potvrzen S-AMOLED displej, který by měl mít úhlopříčku 6,7 palce a FullHD+ rozlišení. V rámci pamětí bychom se měli dočkat zřejmě více verzí, ale jedna z nich by mohla mít 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Co se ceny týče, tak ta je odhadována na zhruba 25000 indických rupií, tedy v přepočtu přibližně 343 dolary.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.