Letošní svátek zamilovaných už se nezadržitelně blíží a všichni pánové by si měli dát pozor, aby v neděli pro svoji drahou polovičku něco měli. Protože i když se u nás Valentýn „přece neslaví“, tak jsou očekávání navzdory této frázi jasná. A dárky mohou být často i poněkud netradiční, protože fantazii se přece meze nekladou. Třeba na e-shopu GoDeal24 mají i speciální Valentýnskou nabídku softwarových klíčů, dostupných hezky v párech. Sice možná udělají radost jen 50 % daného páru, ale kdo ví, doba pokročila a i něžné pohlaví už je dávno v osidlech technologií.

Valentýnská nabídka pro páry

50 % DOLŮ Z PŮVODNÍ CENY SYSTÉMU WINDOWS S KÓDEM SGO50

Pokud vás Valentýnská nabídka neoslovila,, tak co třeba produkty řady Microsoft Office hezky po jednom ? K těm se vztahuje ještě o fous lepší slevový kupón SGO62 na hezkou 62 % slevu.

A k mání je ještě i všehochuť dalších softwarových klíčů shrnutých v následujícím seznamu. Ty jsou pak k mání s kupónem SGO55 a 55 % slevou.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.