Svátky jsou vždy možností během oslav něco výhodně zakoupit. A protože zítra máme čínský lunární nový rok, tak se samozřejmě na jeden takový šikovný kousek podíváme. Potěší hlavně všechny zájemce o pomoc při úklidu v domácnosti. Moderní robotické vysavače jsou sice pohodlné, ale starý dobrý tyčový má stále celou řadu výhod. Takže se akce z e-shopu Cafago na bezdrátový vysavač Xiaomi Deerma VC25 určitě může ledaskomu hodit.

Xiaomi Deerma VC25 je moderní bezdrátový vysavač s 2200 mAh kapacitou baterie, takže vás nenechá jen tak na holičkách. Vybaven je silným motorem s 2500 otáčkami, duálním filtračním systémem, sacím výkonem až 10kPa a možností výběru mezi dvěma úrovněmi výkonu. Hlavní tělo vysavače je nově vybalancování k ideálnímu úchopu, navíc je vše sklopné a dostane se tak v podstatě kamkoliv. Potěší i magnetické nabíjení, velký 0.7 košík na prach nebo kartáč s úpravou proti zamotání vlasů nebo vláken. A samozřejmě i extra nástavce pro širší využití vysavače.

Podobný kousek se neztratí v opravdu skoro každé domácnosti a jeho globální verzi teď máte na Cafago za velmi slušnou cenu. Díky bleskovým prodejům je totiž Xiaomi Deerma VC25 k mání jen za 79.89 euro. Navíc z dopravou zdarma z německého skladu obchodu. Takže doručení bude bleskové a bez dalších otravných doplatků a problémů. Tak co Vy na to ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.