Trh s nositelnostmi funguje nad očekávání dobře a proto se mnozí výrobci chytrých telefonů rozhodli o rozšíření svých portfolií právě o tuto položku. Zdá se, že rozšiřovat bude i značka Red Magic, která se dosud orientovala hlavně na herní telefony. Sice se teď všechno točí kolem telefonu Red Magic 6, který by mohl být za nedlouho představen, ale v přípravách jsou i hodinky RedMagic Watch.

První informace o parametrech RedMagic Watch můžeme získat díky certifikaci FCC. Součástí certifikačního výpisu jsou navíc i fotky hodinek, takže si můžeme udělat i představu o jejich designu. Kódové označení certifikovaného modelu hodinek je SW2102. Mají kruhový ciferník se dvěma fyzickými tlačítky na pravé hraně. AMOLED displej má úhlopříčku 1,39 palce a rozlišení 454×454 pixelů. Obrazovka podporuje automatické nastavení jasu.

Na spodní straně hodinek můžeme vidět piny pro nabíjení a také senzor pro monitoring tepové frekvence. Senzor SpO2 chybí a to i přesto, že se v posledním roce stal už běžnou součástí mnoha chytrých hodinek a náramků. RedMagic Watch by ale měly mít odolnost 5ATM. Baterie by měla mít kapacitu 420 mAh a podporu nabíjení s výkonem 2,5 W. Dále bychom zde měli najít podporu Bluetooth 5.0 BLE a kompatibilitu se systémem Android 4.4 a vyšším. Neměl by chybět ani integrovaný GPS, Glonass a QZSS. Tipaři odhadují, že hodinky budou představeny zároveň s herním telefonem Red Magic 6.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.