Podobně jako další producenti herních telefonu chystá také značka Black Shark svůj letošní vlajkový model. Dokonce to nyní začíná vypadat tak, že letos bude herní Black Shark 4 připraven ve dvou verzích. Mělo by jít o modely s označením KSR-A0 a PRS-A0.

První model se už objevil v databázi Google Play Console a také databázi čínských certifikátorů Tenaa. Dnes se do Tenaa dostává druhý model s označením PRS-A0. U této verze Black Shark 4 najdeme na Tenaa zatím jen fotografie. I když je to patrně předčasné, tipli bychom si, že půjde o standardní verzi, která by mohla být cenově dostupnější než model s označením KSR-A0.

Napovídaly by tomu i snímky, které zveřejnila Tenaa. Telefon má totiž poměrně dost odlišný vzhled zadního panelu než jeho předchůdci. Ti měli skutečně herní design. Tento model má naprosto jednoduchý vzhled, který doplňuje horizontálně uložený modul hlavního fotoaparátu se třemi snímači a LED bleskem. Na pravé hraně přístroje jsou dvě „herní tlačítka“ a také snímač otisků prstů. Kolébka hlasitosti je na levé hraně. Nu a protože je snímač otisků na hraně, je pravděpodobné, že displej bude typu LCD. Obrazovka je plochá s kapkovitým výřezem pro přední kameru. Samozřejmě jako vždy bude lepší počkat až na potvrzení parametrů a případně i ceny tohoto modelu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.