Telefon Xiaomi Mi Mix 4 je fenomén, o kterém se už dlouho mluví. A stejně tak dlouho na něj fanoušci společnosti čekají. Zhruba v polovině uplynulého měsíce probleskla na síti zpráva o tom, že letos bychom se snad tohoto modelu měli dočkat. Tenkrát pánové z XDA Developers rozpitvali kód MIUI 13 a našli tam info o tom, že by ji měl dostat i Mi Mix 4.

To samosebou ještě nemusí nic znamenat, dokud zvěst o přípravách Xiaomi Mi Mix 4 není potvrzena oficiálně. A to se právě stalo. Na rychlé tiskovce na čínském Weibo potvrdil CEO Xiaomi, pan Lei Jun, že Mi Mix 4 skutečně bude letos představen. Dále také potvrdil, že chtějí „restartovat“ svou řadu tabletů a letos také nový tablet vydat. Krátce na to tuto zprávu potvrdil i produktový manažér společnosti s tím, že nový model Mi Mix letos dorazí, ale budeme si na něj muset počkat.

Máme tedy potvrzeno, že letos Xiaomi představí nový tablet i telefon Mi Mix, ale vše ostatní kolem těchto zařízení je zatím v utajení. Pravda je sice ta, že tipaři spekulují o tom, že nový Mix bude skládací a nebo i o tom, že půjde o nejdražší telefon společnosti Xiaomi. Mluví se i o výrazně zakřiveném displeji po všech čtyřech hranách, ale opravdu jde zatím jen o spekulace. Co se tabletu týče, tak o něm se ještě ani spekulovat nezačalo. A až se začne, tak to bude jistě zajímavé, protože poslední tablet, Mi Tab 4, byl vydán v roce 2018.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.