Kuchyňské vybavení značky Liven už jsme v našich článcích měli zhruba před dvěma týdny a výborná horkovzdušná fritéza se rozhodně líbila. Dnes pro vás má tato značka patřící rámcově pod Xiaomi další zajímavý kousek, samozřejmě jako vždy za velmi příznivou cenu. Konkrétně jde o elektrický kompaktní BBQ gril Liven KL-J4500 z e-shopu Cafago, který se bude hodit do ledasjaké kuchyně. Případně s prodlužovačkou klidně i na zahradní grilovací party se vším všudy.

Elektrický BBQ gril Liven KL-J4500 může nabídnout kompaktní rozměry, ale zároveň i slušnou grilovací plochu 38 x 26 cm. Ta je samozřejmě vybavena nepřilnavým povrchem, takže nehrozí žádné extra připalování jídla. Gril je vybaven i spodní vaničkou na odkapávaný tuk, čili ani příliš nezaneřádíte pracovní plochu. Vše je navíc velmi jednoduše rozebratelné a rošt omyvatelný, takže péče a čištění jsou otázkou chvíle. Teplotu regulujete pomocí otočného kolečka a gril zvládne maximální výkon kolem 1200W. K dostání j v univerzální černé barvě, která nikdy neurazí.

Navíc je skvělým bonusem i možnost doručení z německého skladu obchodu, čímž odpadají otravné doplatky a vše je rychlé jak blesk. Potěší i cena, protože Liven KL-J4500 je momentálně k mání v bleskových prodejích na Cafago jen za 42.49 euro. Tak proč si tu kuchyň na pokračující pandemii nevybavit ještě lépe a s radostí dále netloustnout ?