Máme tu nový měsíc a jeho první víkend. A víkend, respektive nedělní odpoledne, je už neodmyslitelně vyhrazeno naší pravidelné rubrice Vychytávky z Číny. Opět zabrousíme na čínské e-shopy a pokusíme se najít něco, co by vás mohlo zaujmout, bylo by to levné a pokud možno i praktické. Minulou neděli jsme si dali směsku víceméně praktických gadgetů do domácnosti a dnes v tom budeme pokračovat.

Jako už tradičně i dnešní Vychytávky z Číny vám naservírují tři tipy. Najdete mezi mini něco do domácnosti nebo i na cesty, něco pro malé kreativce a nezapomeneme ani na domácí kutily. Takže pojďme na to.

Chytrá termoska na doma i na cesty

Venku mrzne a sněží. Možná ale právě takové počasí vítáte a vyrážíte do hor. Pravda, letos to sice moc na nějaké velké lyžovačky zrovna nevypadá, ale dá se aspoň zajít na procházku a nebo vyrazit na běžky. Pro tyto případy neuškodí mít s sebou termosku s teplým čajem. A právě chytrá termoska za dobrou cenu by mohla být správným pomocníkem. Má poměrně jednoduchý design, je nepropustná a vnitřní část je vyrobena z nerezové oceli. Nápoje udrží po dlouhou dobu horké, případně studené. Navíc je její vrchní část vybavena displejem, který ukazuje aktuální teplotu nápoje. Obsah termosky je 450 ml a cena je nyní nastavena na 26,76 dolaru.

Grafický tablet pro malé kreativce

Některým dětem už začaly jarní prázdniny. Ovšem co si budeme povídat, moc si té školy v posledních měsících neužily. Zabavit je je čím dál tím těžší, ale pokud víte, že máte doma malého výtvarníka, možná by se mu mohl hodit tento grafický tablet. Na displej s jasným LED podsvícením se dá kreslit jakoukoli tužkou. Rozměr plochy odpovídá papíru velikosti A5 a tloušťka tabletu je jen 3 mm. Tablet je aktuálně nabízen v bleskovém prodeji za opravdu zajímavou cenu 8,99 dolaru.

Multifunkční elektronický metr pro kutily

Poslední dnešní tip je určen domácím kutilům, ale nejen jim. Jde o elektronický multifunkční metr s LCD displejem. Jeho pomocí lze změřit délku a dokonce i obvod. V rámci měření délky, případně vzdálenosti je jeho rozsah od 0 až do 99 metrů. Přesnost měření je +/- 0,5%. Má osm nastavitelných funkcí měření, takže například i švadleny s ním pohodlně změří obvod pasu. Naměřené hodnoty se zobrazují na displeji. Baterie má kapacitu 200 mAh a dá se dobíjet přes USB-C port. Metr je nabízen v bleskovém prodeji se slevou za přijatelných 16,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.