Společnost Samsung má už nějakou chvíli představení svých vlajkových lodí za sebou, takže se teď může plně soustředit na přípravy telefonů střední třídy. Víme, že takové telefony výrobce řadí do sérií Galaxy M a Galaxy A. A tím nejčerstvějším levným přístrojem je momentálně Galaxy M12. Ovšem nesmíme zapomenout ani na řadu Galaxy F. Sérii do svého portfolia přidal Samsung loni a prvním modelem byl Galaxy F41. Letos se chystá další telefon a měl by jím být Samsung Galaxy F62.

Informace o modelu Samsung Galaxy F62 se jednak objevily na Flipkartu, ale i na Twitteru tento telefon zmiňuje také tipař Gaurav Chaudhary. Styčným bodem mezi Flipkartem a tipařem je hashtag #FullOnSpeedy a také obrázek zadního panelu telefonu. Snímek sice není příliš zřetelný, ale dá se z něj vyčíst, že telefon bude mít hlavní fotoaparát se čtyřmi snímači uložený do čtvercového modulu. Z teaseru na Flipkartu zas můžeme zjistit, že představení by mohlo proběhnout už zítra, tedy 8. února/februára.

K tomu tedy ještě přidejme parametry, které tipař zmiňuje na Twitteru. Telefon by měl mít AMOLED displej s úhlopříčkou 6,7 palce. Jako procesor by měl být použit Exynos 9825. Doplnit by jej mělo 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Co překvapí, je odhadovaná kapacita baterie. Tipař totiž uvádí, že by měla dosáhnout na 7000 mAh. Telefon poběží na systému Android 11 s nadstavbou One UI 3.1. A posledním údajem, který se dá dohledat je info o foto výbavě. Přední kamera by měla mít 32 Mpix a primární senzor hlavního fotoaparátu by měl mít 64 Mpix.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.