Značce Vivo nelze upřít, že se kromě vlajkových telefonů snaží vyrábět a prodávat i telefony střední třídy s podporou 5G sítí. Tyto telefony má roztříděny do několika řad, mezi které patří i série S7. Ta už má dva zástupce a nyní by se k nim měl přidat i třetí telefon s označením Vivo S7t.

Tento telefon sice výrobce ještě oficiálně nepředstavil, ale někteří čínští prodejci jej už mají zalistován na svých stránkách. To by tedy mělo znamenat, že by Vivo S7t mohl být už brzy představen. Brzkému uvedení nahrává i fakt, že jej zalistoval i velký čínský operátor China Telecom. Díky tomu můžeme zjistit hlavní parametry, design a dokonce i cenu přístroje.

Z obrázku je patrno, že Vivo S7t má stejný design jako loňský model Vivo S7. Nad displejem je širší výřez a zadnímu panelu dominuje obdélníkový modul trojitého hlavního fotoaparátu. Podle výpisu operátora má telefon 6,44 palcový OLED displej s rozlišením 2400×1080 pixelů. Na postu procesoru bychom měli najít Dimensity 820. Ten je spárován s 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště.

Přední duální kamera dostala senzory s rozlišením 44 MPix a 8 MPix. Hlavní fotoaparát pak tvoří 64 MPix, 8 MPix a 2 MPix snímače. Baterie má kapacitu 4000 mAh a podporuje rychlé nabíjení s výkonem 33 W. Je víc než pravděpodobné, že operačním systémem bude Android 11 s nadstavbou Origin OS. Telefon bude nabízen v barvách Jazz Black a Monet. Jeho cena by měla být nastavena na 2898 jüanů, což je zhruba 449 dolarů nebo 373 euro.