Robotické vysavače se už zabydlely i v našich domácnostech a zejména ve větších domech se může jednat o velmi vítané pomocníky. Mezi velkým množstvím robotických vysavačů dostupných čínských značek se svojí kvalitou určitě vymykají robotické vysavače značky Xiaomi. Mezi vysavače s velmi dobrým poměrem cena/výkon patří například Xiaomi Mijia G1. Ten je aktuálně v akční nabídce evropského skladu e-shopu Cafago.

Xiaomi Mijia G1 je skvěle vybaven nejen k vysávání, ale i k vytírání podlahy, kterého se zhostí mopovací režim vysavače. Můžeme tedy na něm s klidným svědomím nechat starost o údržbu podlah v jakkoli velké domácnosti. Díky celému zástupu senzorů se jen tak někde nezasekne.  Umí si plánovat ideální čistící trasu v závislosti na velikosti místnosti nebo znečištění podlahy. Má vysoký sací výkon 2200 Pa se čtyřmi nastavitelnými sacími režimy.

Tento vysavač má také velkou elektronicky řízenou nádržku na vodu s objemem 200 ml. Pro důkladné vytírání je připraven hustý hlavní kartáč, který dokonale vyčistí jakýkoli typ podlahy. V aplikaci Mijia lze vysavači naplánovat trasu úklidu a zároveň také vysavač dálkově ovládat. Baterie tohoto stroje má kapacitu 2500 mAh a provozní doba je zhruba 90 minut. Xiaomi Mijia G1 robotický vysavač můžete momentálně zakoupit v německém skladu e-shopu Cafago za akční cenu 148.74 euro s použitím kupónu CC441. Tak co vy na to ?