Společnost Oppo představila první modely produktové řady Reno 5 na konci loňského roku. Kromě tří verzí telefonů Reno 5 s podporou 5G sítí byl ale uveden i model, který podporuje 4G sítí. Navíc nejvyšší z nich, Oppo Reno 5 Pro Plus, se už pomalu chystá na globální trhy. Výrobce ale zároveň připravuje i verzi Oppo Reno 5 Marvel Edition.

Tato limitovaná edice by mohla být už brzo představena. Začíná totiž sbírat certifikace, které jsou potřebné pro uvedení na trh. A protože byl Oppo Reno 5 Marvel Edition certifikován thajskou agenturou NBTC, mělo by jít o verzi určenou pro globální trhy. Certifikační výpis, což nakonec není nic neobvyklého, neodhalí příliš mnoho parametrů chystaného telefonu. Ovšem důležitým parametrem je to, že telefon bude podporovat jen 4G síti. Patrně tedy bude vycházet z modelu Reno 5 4G.

Pokud by tedy tento odhad byl správný, mohli bychom počítat s procesorem Snapdragon 720G. Dále pak s 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Telefon by také měl běžet na systému Android 11 s nadstavbou Color OS 11. Je pravděpodobné, že i další parametry budou stejné jako u verze Reno 5 4G. Ostatně limitované edice, na kterých výrobci spolupracují se společností Marvel jsou spíš postaveny na tapetách a doplňcích s motivy komiksů nebo přímo některých komiksových postav.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.