Ani v poslední lednový den Vám rozhodně nebude upřena naše pravidelná rubrika Vychytávky z Číny. Můžete se tak připojit k obvyklému honu na zajímavé gadgety, doplňky a kuriozity z čínských e-shopů. Dnešní trojice produktů míří do našich domácností a určitě se bude ledaskomu hodit. Samozřejmostí jsou pak velmi příznivé ceny těchto kousků, takže se při jejich pořízení určitě nebudete muset moc plácnout přes kapsu. Takže co pro Vás dnešní Vychytávky z Číny vybraly ?

Zachovejte ledový klid

I když venku mrzne, tak chlazené nápoje rozhodně přijdou v duhu i v tomto ročním období. Ostatně třeba některé druhy alkoholu prostě po ledu volají. Takže si takový domácí výrobník ledu určitě své místo najde. A námi prezentovaný kousek se vyznačuje velmi tichým provozem a zvládne v jedné várce vyrobit hned 9 velkých kostek ledu. Celodenní produkce je pak limitováno stále skvělými 12-15 kg ledu. Nabídne také LED displej a zásobník až na 1.4 litru vody. K mání je v červené, bílé a černé barvě a ceny začínají už na 140.99 dolarech, navíc z německého skladu.

Také máte rádi víno ?

Pokud se něco stále se prodlužujícím karanténám a domácím výuce povedlo, tak rozhodně zvýšení alkoholismu v naší republice. Zahánět chmury a zkušenost z výuky ratolestí lahvinkou vína se stalo denním koloritem mnoha domácností. A protože otevřít láhev vína je někdy kumšt, tak určitě oceníte elektrický otvírák láhví na víno Huohou. Ten to zvládne za pouhých šest sekund, ovládáte ho pomocí jediného tlačítka a navíc se může chlubit i tichým provozem. Baterie navíc vydrží dlouho a dobijete ji opravdu bleskurychle. Za lidových 28.99 dolarů jasná koupě.

Univerzální zabiják hmyzu

Komáři se v našich domácnostech netěší zrovna velké oblibě, protože i jeden takový otravný piják krve může pořádně potrápit Váš (nejen) noční odpočinek. Lov tohoto krvežíznivého hmyzu tak určitě praktikují i ti nejzarytější ochránci zvířat. A pokud plánujete lovit komáry stylově pomocí moderních vychytávek, tak se vám určitě bude zamlouvat univerzální lapač Qualitell. Ten můžete využít jako manuální zbraň i jako past s proti-komáří lampou třeba na zdi. Vše pak jednoduše dobijete pomocí dobíjecího stojanu. No nekupte to jen za 24.99 dolarů.