Značka Realme se loni stala nejrychleji rostoucí společností v segmentu chytrých telefonů. Není se čemu divit, protože na trh vypustila poměrně velké množství modelů, které se výtečně prodávají. A to na všech trzích, kde si značka získala dobrou pozici. Nespoléhá ale jen na produkci telefonů a rozšiřuje dál své portfolio o různé nositelnost, televize a produkty AIoT. Dokonce už představila i svůj první elektronický zubní kartáček. A aby toho nebylo málo, v přípravách jsou už údajně i notebooky Realme.

To, že se mnozí výrobci telefonů kromě nich zaměřili i na laptopy není nic nezvyklého. Za všechny jmenujme například společnosti Huawei, Honor, Xiaomi a Redmi, které už své notebooky mají. Nu a pokud by se na trhu objevily i notebooky Realme, byla by to jistě zajímavá konkurence. je totiž známo, že značka Realme se vždy snaží držet své strategie dobrého poměru cena/výkon.

To, že se Realme chystá i na notebooky hlásí známý tipař Mukul Sharma na svém twitterovém účtu. Tipař tvrdí, že jde o exkluzivní informaci a že pokud půjde vše podle plánu, první notebooky Realme by mohly být představeny už v průběhu června/júna 2021. Očekává se, že tyto laptopy budou hlavními konkurenty notebooků Xiaomi a Redmi. Budou cenově dostupné a je pravděpodobné, že prvními trhy, kde se budou prodávat bude Indie a Čína. Zda se dostanou i na jiné trhy je nyní těžko odhadovat a stejně tak je těžké dnes spekulovat o jejich parametrech. Podrobnější informace ale očekáváme už brzo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.