První měsíc roku 2021 se pomalu blíží do finále a mnoho výrobců chytrých telefonu se snaží upozornit své fanoušky na novinky, které letos mají v plánu představit. Ani značka Redmi na tom není jinak. Jistě, všichni se primárně soustředí na modely řady Redmi K40, ale v přípravách je i řada Redmi Note 10. A už i o těchto telefonech se na čínském Weibo začíná zmiňovat CEO Redmi, pan Lu Weibing.

Sice by se dalo říci, že si Weibing zatím dává jen takové zahřívací informační kolo. V podstatě jen odkazuje na to, že globální telefony Note 9 jsou už nějakou dobu na trhu a ptá se fanoušků, jak by měla vypadat řada Redmi Note 10. V komentářích po tímto statusem najdeme hromadu nápadů, ale jen na některé Weibing reagoval. Mezi ně patří i komentář, který je velmi stručný a navrhuje prodávat telefony Note 10 bez nabíječky. Na tento komentář CEO Redmi lakonicky odpovídá: „přijato“.

Mohlo by to tedy znamenat, že řada Redmi Note 10 nebude mít v prodejním balení nabíječku? Je to jen čirá spekulace, ale víme, že trend, který odstartovala společnost Apple je poměrně nakažlivý. Samsung prodává své telefony Galaxy S21 bez nabíječky a bez sluchátek. Také telefon Xiaomi Mi 11 v balení nabíječku nemá, ale výrobce nabízí zákazníkům zdarma možnost přibalení adaptéru do krabice. Dokonce se spekuluje i o tom, že řada Redmi K40 bude také prodávána bez nabíječky. Jak nakonec vše dopadne ukáže až čas, protože představení řady Note 10 hned tak nečekáme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.