Řada Realme X7 byla představena pro čínský trh loni v září/septembri a nám, globálním fanouškům značky, nezbylo než tiše závidět. Oba telefony mají slušnou výbavu a velmi přijatelnou cenu. Značka Realme zde opět dodržela svou strategii dobrého poměru cena/výkon. Velmi dlouho se spekulovalo o tom, kdy a zda vůbec se telefony dostanou na globální trh.

Nyní to snad vypadá nadějně, i když se hovoří o tom, že řada Realme X7 bude uvedena zatím jen pro indický trh. A vlastně termín představení 4. února/februára je potvrzen taky jen tak napůl. Nedávno se totiž na Twitteru objevila zpráva indického tipaře, který naznačoval, že oba telefony budou v Indii uvedeny co nevidět. Vzápětí však svůj tweet smazal.

Před pár dny ale šéf indické pobočky Realme, pan Madhav Sheth, sdílel na Twitteru krátké video, kdy na se na jeho konci objeví nápis, že Realme X7 Pro bude uveden už brzy. Toho se okamžitě chytil další indický tipař, který tvrdí, že má skutečně exkluzivní info o termínu představení řady Realme X7 a prý je opravdu plánováno na 4. února. Samozřejmě exkluzivita ještě neznamená oficiální potvrzení a Realme v tomto ohledu zatím mlčí. A mlčí i o tom, zda se telefony Realme X7 podívají i na jiné trhy než na ten indický. A nás logicky zajímá trh evropský.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.