Asi se všichni shodneme na tom, že se rok 2020 moc nevydařil a budeme tak jen doufat, že letošní rok dojde k masivnímu zlepšení.  Malou radost nám dělali aspoň třeba výrobci PC hardwaru, protože jsme se dočkali celé řady přelomových novinek. Ať už jde o AMD procesory platformy Zen 3, grafiky AMD řady Radeon RX 6000 nebo konkurenční kusy od nVidie řady GeForce RTX 30xx. Ani ty nové procesory od Intelu nakonec nebyly tak špatné. Nový hardware znamená stavění celé řady nových PC a pro ty budete potřebovat i spoustu softwaru. Tak co vy na novoroční slevy softwarových klíčů z GoDeal24.com ?

Přece jen nové herní tituly jako Cyberpunk 2077 dohnaly mnoho uživatelů k dlouho odkládaným upgradům, takže o nová PC nebude nouze. Takže čím si nové mazlíčky můžete vybavit ve slevách z GoDeal24 ? Nebude toho zrovna málo, protože nabídka je velmi široká.

SPECIÁLNÍ SLEVY – AŽ 88 % BEZ NUTNOSTI SLEVOVÉHO KUPÓNU

50 % DOLŮ Z PŮVODNÍ CENY SYSTÉMU WINDOWS S KÓDEM SGO50

A bude ještě lépe s extra balíčky kombinovaných produktů. K těm se vztahuje ještě o fous lepší slevový kupón SGO62 na hezkou 62 % slevu.

A k mání je ještě i všehochuť dalších softwarových klíčů shrnutých v následujícím seznamu. Ty jsou pak k mání s kupónem SGO55 a 55 % slevou.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.