Některé ceny na čínských e-shopech jsou opravdu šokující a člověk skoro přemýšlí, jak se jim to může vyplatit. To jsou ale pro zákazníka ve finále velmi pozitivní myšlenky, protože nízké ceny jsou vždy vítány. A dnešní akční nabídka e-shopu Cafago k takovým určitě patří, protože chytré hodinky D18 snad nikdy nebyly dostupnější. Hodinky jsou opravdu za hubičku a mohly by tak zaujmout i prozatímní odpůrce chytrých nositelností. Přece jen s podobnou cenou by nad nimi člověk minimálně aspoň zapřemýšlel…

Chytré hodinky D18 samozřejmě nejsou žádným prémiovým modelem a musíme tak na ně nahlížet optikou extrémně nízké ceny. Přesto však mohou nabídnout 1,3-palcový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, připojení pomocí Bluetooth 4.0, senzor na měření srdečního tepu, krokoměr, sportovní režimy, podporu notifikací, vibrace nebo 90 mAh baterii s výdrží ve stand-by režimu až 20 dnů. Potěší i voděodolná certifikace IP65 nebo šikovné nabíjení přes USB port přímo v těle hodinek. To je ale jen plastové a řemínek pak silikonový.

A kolik že to je ona zmiňovaná „hubičková“ cena ? Na e-shopu Cafago jsou hodinky D18 momentálně v bleskových prodejích jen za 7.56 euro a vybrat si můžete opět z pěti různých barevných variant. Takže bude to černá, červená, modrá, fialová nebo zelená ? Každopádně jde o zajímavý kousek pro všechny, co mají hluboko do kapsy.