Pořídit použitelný cenově dostupný notebook bylo ještě nedávno v našich končinách poměrně velkým kumštem. Rozmach home office a online výuky totiž v koronavirových dobách vedl k bleskurychlému vyprodání zásob a na skladě zbyly už jen velmi smutné neprodejné modely. Teď už je sice situace o fous lepší, ale stále má k ideálu velmi daleko. Nabídka super levného notebooku čínské provenience se tak může ledaskomu pořád hodit. A my pro vás dnes máme slevové kupóny právě na jeden takový model, KUU A8s z Gearbestu.

KUU A8s asi nikoho neoslní masivním výkonem, ale jde o velice solidně vybavený kousek, kterému na lehké domácí použití nechybí naprosto nic. Nabídne sice jen plastové zpracování těla, ale tomu se v této cenové hladině asi nelze moc divit. Zbytek je ale na úrovni, třeba 15.6-palcový IPS displej s FullHD rozlišením, procesor Celeron J3455, 6 GB RAM nebo až 512 GB SSD disk. Ani výbava porty není špatná s dvojicí USB 3.0, RJ-45 konektorem, HDMI a slotem na paměťové karty. Samozřejmostí jsou pak předinstalované Windows 10.

Na Gearbestu pro nás dnes také mají speciální slevu a to dokonce na kousky dostupné ze španělského skladu. Což samozřejmě znamená, že cena je vskutku finální bez dalších skrytých poplatků. A s kupónem L5EA540BC9912000 vyjde 256 GB verze KUU A8s jen na 311.98 dolarů. Případně pak 512 GB varianta na 342.98 dolarů s kupónem X5EA370C89112001.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.