O tom, že společnost Oppo připravuje svou vlajkovou řadu Find X3 se hovoří už od konce loňského roku. Podle odhadů budou v řadě dva telefony, a to standardní verze Find X3 a pak i model Oppo Find X3 Pro. O tomto telefonu se logicky na síť dostává víc informací, protože půjde o velmi zajímavý stroj. Má za sebou i několik benchmarkových testů s excelentními výsledky. To je dáno samozřejmě tím, že je osazen procesorem Snapdragon 888.

Podle zpráv ze začátku letošního roku bude mít Oppo Find X3 Pro také špičkovou foto výbavu a zajímavý design fotoaparátu. A protože se očekává, že řada Find X3 dorazí v březnu/marci, jsou tu nyní první informace o tom, že telefony získávají certifikace. Ty jsou, jak známo, potřebné proto, aby se přístroje mohly dostat na trh. Svou první certifikaci má teď za sebou model Find X3 Pro a jde o americkou certifikaci FCC.

V certifikačním výpisu ale najdeme jen informace o několika dílčích parametrech. Přístroj byl certifikován s kódovým označením OPPO CPH2173 a jde o stejné označení, se kterým prošel testy Geekbench. Podle výpisu FCC má telefon předinstalovanou nejnovější verzi nadstavby ColorOS 11.2 založenou na Androidu 11. Ve výpisu vidíme, že byl certifikován se třemi nabíječkami s modelovými označeními VCA7JAUH/VCA7DUH/VCA7HUAH. Nabíječky by měly podporovat rychlé nabíjení s výkonem 65 W. Energii by měla dodávat baterie s označením BLP831 a kapacitou 2200 mAh. Z toho jednoznačně plyne, že Oppo Find X3 Pro bude mít duální akumulátor s celkovou kapacitou 4400 mAh případně 4500 mAh. Očekává se i bezdrátové nabíjení VOOC Air s výkonem 30 W.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.